O nás

História spoločnosti M.A.D.D. FRUIT s.r.o. sa začala písať v roku 2007. Začínali sme s dvoma zamestnancami, momentálne zamestnávame 25 ľudí od šoférov, skladníkov, účtovníčok cez predajcov a vedúcich pracovníkov.

Zaoberáme sa hlavne nákupom, predajom, balením, skladovaním a distribúciou čerstvého ovocia, zeleniny a zemiakov. Tovar distribuujeme pre predškolské a školské zariadenia, závodné kuchyne, hotely, reštaurácie, menšie obchody a obchodné reťazce. Naše skladovacie priestory sú prístupné aj maloobchodným odberateľom, ktorí môžu nakupovať priamo na našej prevádzke.

Celková rozloha prevádzky je 1 400 m2, z toho až 1 000 m2 tvorí chladiaca plocha.

V roku 2010 sme sa zapojili do Európskeho projektu - Školské ovocie. Ide o projekt na podporu zdravia detí v predškolských a školských zariadeniach a je zameraný na zvýšenú konzumáciu čerstvého ovocia a zeleniny u detí vo veku od 3 do 15 rokov.

V priebehu tohto obdobia sme sa vypracovali na jeden z najväčších veľkoobchodov v rámci Košického kraja. Nákup realizujeme v rámci celej Európskej únie. Dodávateľmi kvalitného a čerstvého ovocia a zeleniny sú firmy zo Slovenska, Maďarska, Poľska, Španielska, Talianska, Belgicka, Grécka, Českej republiky, no počas sezónnosti nezabúdame ani na našich domácich pestovateľov a dodávateľov.

Priority

Našou snahou je zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb a zabezpečiť maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

Prednosťou spoločnosti je naša profesionalita a Vaša spokojnosť. Náš profesionálny a vyškolený personál je schopný rýchleho a efektívneho riešenia Vašej zákazky. Samozrejmosťou je osobný prístup, flexibilita a pracovitosť.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Hodnoty ktoré uznávame:

  • profesionálny a seriózny prístup k zákazníkom
  • seriózna spolupráca s obchodnými partnermi
  • rýchle dodanie tovaru zákazníkovi
  • poskytovanie kvalitných služieb
  • poskytovanie kvalitného tovaru
  • zodpovednosť a čestnosť
  • ústretovosť a precíznosť
  • zdravé kolegiálne vzťahy