Aktuality

Na konci školského roka firma MADD Fruit rozdala všetkým deťom v školách zapojených do programu "ŠKOLSKÝ PROGRAM" milé, usmievavé, ovocníčkové dáždniky. Za spoluprácu pri natáčaní tohto videa a výrobu fotodokumentácie ďakujeme IV. ZŠ na Komenského ulici v Michalovciach.

Dňa 12.10.2016 sa v Michalovciach konal IV. Ročník súťaže Kuchár Zemplína - juniorov vo varení jedál naživo v súťažnej úlohe - "Jeseň na tanieri". Súťaž organizoval KSK a SOŠ Obchodu a služieb Michalovce pod záštitou JUDr. Zdenka Trebuľu - predsedu KSK.

V nedeľu 9.10.2016 sa konalo už tretie podujatie z kategórie sezónnych mestských výbehov - II. Jesenný beh Michalovčanov. Hostiteľom bola Stredná zdravotnícka škola na Masarykovej ulici a my sme boli samozrejme pri tom

V nedeľu 1. mája 2016 sa usporiadal ženský volejbalový turnaj VK Michalovce pri príležitosti piateho výročia založenia klubu. Turnaj sa konal v hale Gymnázia Pavla Horova a M.A.D.D. FRUIT podporilo túto skvelú športovú aktivitu.

V sobotu 19.03.2016 sa v areáli strednej odbornej školy obchodu a služieb konal už druhý ročník bežeckých pretekov pod názvom Jarný beh Michalovčanov a my sme boli pri tom.